Як дізнатися вартість виготовлення меблів на замовлення

Довіртеся досвіду і професіоналізму наших фахівців з розробки меблів, вони не тільки якісно виконають замірювання місця установки, але і допоможуть вам в питаннях вибору матеріалів і комплектуючих виробів.

Якщо у вас є фото вподобаного виробу або креслення і його розміри, відправте його на прорахунок
Як замовити меблі за індивідуальними розмірами
Зв'яжіться з нами
Напишіть або зателефонуйте нам. Для зв'язку використовуйте кнопку справа знизу екрану. Доступні способи зв'язку - телефон, електронна пошта, WHATSAPP і VIBER
01
Виїзд технолога або дизайнера
Наші фахівці приїдуть до вас з основними зразками фасадів, корпусів і інших комплектуючих, а також доступною палітрою відтінків для майбутніх меблів. Це істотно спрощує процес вибору і подальшого створення макета.
Вони проведуть заміри і дадуть рекомендації по стилю і технічним питанням.
02
Створення креслення виробу або дизайн проєкту квартири
Дизайн проєкт - це пакет документів з варіантами різних рішень планування. Ви отримуєте не тільки креслення, 3D візуалізацію, а також технічну документацію, в якій враховані всі схеми комунікацій і електричного забезпечення приміщень.
03
Розрахунок вартості
По готовому макету розраховуємо вартість виготовлення меблів з урахуванням обраних матеріалів і фурнітури. Підписуємо договір.
04
Виготовлення меблів, доставка і монтаж
Терміни виготовлення, як правило, залежать від обраного матеріалу і складності проєкту, вони прописуються в договорі.
05
мебель на заказ, мебель из дерева, корпусная мебель, модульные системы, изготовление мебели по индивидуальным размерам, изготовление кроватей из дерева, изготовление лестниц, строительство террас и веранд, изготовление шкафов киев, изготовление компьютерных столов на заказ в киеве, кухня в стиле лофт, кухня в стиле прованс, детская комната для девочки, кровать с мягким изголовьем, детская кровать на заказ киев, гостиная в современном стиле, шкафы-купе на заказ киев, шкафы купе от производителя, мебель для гардеробной на заказ, входная дверь на заказ, двухъярусная кровать на заказ киев