КУХНІ

Кухні на замовлення в Києві від виробникаПриклади робіт меблевої майстерні WoodBekker ©
ПОВЕРНУТИСЯ ДО РОЗДІЛУ
Як правильно обрати кухню
Сучасна кухня - це простір, який ідеально підходить під індивідуальні вимоги її господаря. Залежно від ваших побажань, розмірів приміщення і його особливостей, варто вибирати й кухонне планування.

L-образна
Це відмінний варіант для квадратного і прямокутного приміщення. Кутові зони в L-образних кухнях часто оснащуються висувними системами, що спрощує доступ до них і розширює функціональність.
Такий тип планування дає можливість легко зонувати простір, виділивши саму кухню з робочою, обідньою зоною і місцями для зберігання.

Острівна / півострівна
Підійде для щасливих володарів великих кухонь (від 20 кв.м). Головний акцент острівних і півострівних кухонь - стіл з плитою / мийкою або барна стійка, розташовані в центрі.
При цьому кухонний острів може мати різні функціональні особливості: служити столом з тумбами для кухонного начиння, або поєднувати в собі функції обідньої зони з вбудованою технікою.

П-образна
Основний принцип планування П-образної кухні - надати функціональності кожної з частин. В цьому випадку діє правило «робочого трикутника»: відстань між холодильником, плитою і миттям повинно бути 1-1.5 м. Це дозволить зробити роботу на кухні швидше та ефективніше.
Вибираючи стільницю, зверніть увагу на такі матеріали, як натуральне дерево і штучний камінь.

Зараз це найбільш затребувані варіанти.

Дерево екологічно, має приємні тактильні характеристики й актуально поза часом.
А штучний камінь легко витримує вплив високих температур і чистячих засобів, при цьому він безпечний і має широкі можливості для декору.

Ми із задоволенням врахуємо всі ваші побажання з проєктування кухні, і всі особливості, щоб зробити простір максимально ергономічним і красивим, створивши оригінальний проєкт і надавши всі необхідні консультації.