СПАЛЬНІ

Меблі для спальні на замовлення в КиєвіПриклади робіт меблевої майстерні WoodBekker ©
ПОВЕРНУТИСЯ ДО РОЗДІЛУ
Як обрати мебелі для спальні
Після складного дня так приємно відпочити в улюбленій спальні. Адже це саме те місце, де панує особливий затишок, спокій і краса. І дуже праві ті, хто дбайливо і ретельно облаштовує інтер'єр спальні.

Головний акцент - ліжко.

Спальне місце повинне бути зручним. Адже якісний сон - запорука не тільки гарного настрою, а й здоров'я. Дуже добре, якщо підстава ліжка буде виготовлена з екологічно чистих деревних матеріалів - береза, дуб, бук.

Зверніть увагу також на ламелі - їх якість і кількість. Чим їх більше, тим міцніше основа ліжка. Відштовхуватися варто від того, що в стандартному односпальному ліжку їх повинно бути мінімум 15.

Якщо ви віддаєте перевагу мінімалізму, тоді зберегти вільний простір допоможуть висувні ящики під ліжком або ніші всередині неї.

Гарнітур або окремі елементи?
У випадку з гарнітуром вам не доведеться витрачати час на підбір кожного елемента меблів. Ви отримуєте фактично готову кімнату. Це дуже зручно.

Але якщо хочете спробувати себе в ролі дизайнера або бажаєте створити щось індивідуальне та унікальне, тоді можна підбирати окремо кожен елемент. Це можуть бути:

• Комод. Цілком може замінить невелика шафа, при цьому не займаючи багато місця.
• Приліжкові тумби додадуть затишку і послужать місцем зберігання речей, які повинні бути завжди під рукою.
• Туалетний столик - особливе місце для жінок. Їх окремий світ краси. Якщо дозволяє місце, цей елемент меблів відмінно впишеться в інтер'єр спальні.
• Банкетка. Може мати ящик для зберігання під сидінням або класичні тонкі ніжки.

Ми із задоволенням розробимо для вас проєкт спальної кімнати та допоможемо визначитися з деталями.