СТОЛИ, СТІЛЬЦІ, БАНКЕТКИ

Столи, стільці, банкетки на замовлення в КиєвіПриклади робіт меблевої майстерні WoodBekker ©
ПОВЕРНУТИСЯ ДО РОЗДІЛУ
Як обрати стільці, банкетки і пуфики
Стільці є важливою частиною меблевого гарнітура. Оптимально, якщо глибина їх сидіння буде близько 50 см, так на них буде зручно розташуватися. Важливо врахувати також, що існує декілька варіантів жорсткості (жорсткі без пружин і настилу, з пружинами та невеликим настилом, без пружин, але з великою кількістю настилу), тому в процесі вибору обов'язково протестуйте стільці, щоб переконатися в тому, що їх використання буде комфортним.

Банкетку в спальню або вітальню краще вибирати з підлокітниками та спинкою. Така цілком може замінити крісло або невеликий диванчик. Для передпокою ідеальна модель з м'яким верхом і однією або декількома поличками або нішами для зберігання взуття.

Пуф стане прекрасним доповненням до вже наявних меблів. Він може служити підставкою для ніг або бути повноцінним місцем для сидіння. Оптимально вибирати каркасну модель з дерев'яною основою, обтягнуту текстилем. Така прослужить довше, ніж безкаркасні.

Безперечною перевагою виготовлення меблів на замовлення є можливість вибрати не тільки основний матеріал, а й декор, колір, які будуть максимально підходити до вашого інтер'єру.